تمام دسته بندی ها
  فیلتر ها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار

  تجارت الکترونیک در قرن 21 جمعه, 14 خرداد,1395
  به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، در عصر الکترونیک و ارتباطات،تجارت الکترونیک حرف اول و آخر را در زمینه تبلیغات می زند و اگر کسی تنها بر روی استفاده از روش های قدیمی کسب و کار پای فشاری کند،محکوم به ترد شدن از رقابت در بازار مربوط به کالا و یا سرویس خود خواهد بود.
  با پیگیری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اجرای طرح نماد اعتماد Quotation Mark در حال انجام است که طی آن صلاحیت سایتهایی که فروش اینترنتی دارد مشخص و مورد تائید قرار می گیرد.
  در حال حاضر سایت‌های اینترنتی گوناگونی در زمینه فروش کالا و خدمات فعالیت‌ می‌کنند و حضور این نوع کسب و کارها نسبت به سال‌های گذشته با افزایش قابل توجهی همراه بوده است، اما هنوز هم برخی از کاربران نسبت به خرید اینترنتی اعتماد لازم را ندارند و ترجیح می‌دهند به صورت سنتی اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود کنند.
  در برابر استدلال های متعدد درباره ضرورت راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کشور و حتی احساس نیاز دیگر کشورها در این باره، همواره منتقدان شبکه ملی اطلاعات می پرسند: سند ادعای ایجاد شبکه ملی در دیگر کشورها چیست؟
  معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: خرید و فروش اینترنتی از حدود 14 هزار میلیارد تومان در سال 92 به 50 هزار میلیارد تومان درسال 93 و بیش از 61 هزار میلیارد تومان در سال 94 رسیده است.
  ایتنا - درآمد میلیاردی کسب و کارهای اینترنتی همگانی نیست
  پیش‌بینی‌ می‌شود در سال 95 حجم تجارت الکترونیک خرده‌فروشی تا سطح 100 هزار میلیارد تومان افزایش یابد که با توجه به تجارت آنلاین 52 هزار میلیارد تومانی در سال گذشته به مفهوم دو برابر شدن این نوع از تجارت در کشور است.
  برای اصلاح، بهبود و افزایش اثربخشی فعالیت‌ها، چرخه بهره وری در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر استقرار می یابد.
  به عقیده کارشناسان و مسئولین در شرکت پست با توجه به این که امروزه تجارت الکترونیک یکی از ابزارهای مهم و کارآمد در جهت رونق کسب و کار سازمان های دارای رویکرد اقتصادی و افزایش چشمگیر سود و درآمد آنها به شمار می رود
  ایتنا - مستر کارت در آینده‌ای نزدیک به صورت رسمی و قانونی فعالیت خود را در ایران آغاز خواهد کرد.
  فروشندگان